Afirmace, co to je?

Prozkoumejte všechny své negativní myšlenky a pak se rozhodněte, že se jich zbavíte a nechte je jít. V minulosti vám dobře nesloužily a nebudou vám dobře sloužit ani v budoucnosti.Lousie L. Hay

Slovo afirmace? Nikdy jsme to neslyšela. Takto jsem reagovala před několika měsíci. Naštěstí, jsem to nepřešla a začetla se. Od té doby mě afirmace zajímají a baví čím dál tím víc.

Díky nim se mi obrací život, dodávám si sebevědomí a začaínám si věřit.

Afirmace mě velice motivují. Při mé každodenní činnosti, po celý den.

Afirmace jsou naše myšlenky, věci o kterých mluvíme na co myslíme o čem snímeNaše přesvědčení.(velice stručně vysvětleno)

Myslíte po většinu dne pozitivně nebo jsou vaše myšlenky spíše negativní?

  • Ráno vstáváte a už myslíte na to co stihnout a v podstatě než spustíte nohy na zem víte, že to všechno nemůžete stihnout?
  • Tu zkoušku neudělám.
  • Naše děti mě ničí, nezvládám je. Jsou stále nemocné, to je hrůza.
  • Nikdy nebudu mít své vysněné bydlení. V mém bytě se necítím dobře.
  • To koleno mě pořád bolí, nikdy to nepřestane.
  • Mám málo peněz. To si nemohu koupit. Na dovolenou nepojedeme, nemáme peníze.
  • Tu ženskou nemám ráda, pije mi krev, nemohu ji vystát.
  • Jsem tak tlustá, musím zhubnout, ale když já to nedokážu.
  • Nic nevymyslím a po mateřské se budu muset vrátit do práce, kam se mi vůbec nechce.
  • Ta večeře pro hosty se mi nepovede, zkazím to.

Tak přesně toto jsou negativní myšlenky, které nás nenápadně provázejí po celý den. Myslíte podobným způsobem? Ať se vaše myšlenky týkají jiných věcí, činností atd.? Kolikrát denně máte tyto myšlenky? Kolik věcí se ve vašem životě díky nim změnilo k lepšímu?


Prozkoumejte všechny své negativní myšlenky a pak se rozhodněte, že se jich zbavíte a nechte je jít. V minulosti vám dobře nesloužily a nebudou vám dobře sloužit ani v budoucnosti.

Lousie L. Hay


 

Tato slova mě nadchla. Uvědomila jsem si kolik se v nich skrývá pravdy.

Všechny mé myšlenky jsou negativní, to bylo velké uvědomění. Nikdy nebudu strůjcem svého času, nebudu mít vysněný dům s vysněným pracovním prostorem, mám málo peněz, nic nestíhám a spoustu jiného. Nikdy se nic z toho opravdu nezlepší, nic se nestane,  protože všem myšlenkám přímo říkám NE. Pokud budu přemýšlet NIKDY, NEMÁM, NEBUDU, NEUMÍM nikdy se nic nezmění!!!! Stále přemýšlím o tom jak to nezvládám, tím automatiky říkám stop, není šance něco změnit.

sunday

Nyní dveře otvírám, soustředím se na své myšlenky. Ty špatné se snažím nechat jít a přeměnit je do kladné formy.

Vše jsem tedy otočila, vstávám s tím, že budu mít fajn den, v práci to zvládnu a budu dobře oceňována. Strašně se těším na své děti a na večer, kdy budu moc tvořit a posunu se dál ke svým cílům. Zacvičím si a přečtu si pár řádků v knížce. Po celou dobu vím, že to dám.

Opravdu, mé dny jsou šťastnější!

Zkuste to také. Změny nepřijdou hned. Ale váš život bude den ode dne spokojenější. Zaměřte se nejdříve na jednu věc, kterou opravdu chcete změnit, ale nedaří se. Řekněte si nahlas co to je, napište si myšlenky na papír a najděte k nim pozitivní afirmaci, myslete na to samé ale pozitivně, že to půjde.

Afirmace mě osobně opravdu baví.

Vybrala jsem si pro vás, pro začátek Afirmace pro hojnost.

Můj příjem se neustále zvyšujeProsperuji, kamkoli přijduJsme magnetem na peníze. Přitahuji k sobě prosperitu v každé podobě (2)

Pod pojmem hojnost si většina z nás představí peníze, majetek. Hojnost je důležitá i v mnoha jiných pohledech, hojnost lásky, hojnost zdraví atd.

Vím, ale že hodně velkou většinu trápí finanční nedostatek. Bez peněz to prostě nejde. Snad se na mě nebude nikdo zlobit. Nemáte-li peníze, težko si můžete plnit velké cíle. Nemůžete chodit k dobrému zubaři, protože je opravdu drahý. Nemůžete jet na dovolenou. Dětem říkáte, to ti nemohu koupit na to nemáme. Atd.

Zkuste si můj obrázek vytisknout, klidně i několikrát, dejte si jej k nočnímu stolku, jako záložku do knížky, k počítači, na WC. Kamkoli vás napadne a několikrát za den si afirmace přečtěte. Uvidíte, že se budou dít věci:-).

Říká se, že nový zvyk je třeba opakovat den co den po dobu 21dní, aby se opravdu tzv. vryl pod kůži. Tak uvidíte.

V neposlední řadě, je důležitá vaše víra!! Pokud se budete nutit k přečtení afirmací, či do pozitivních myšlenek nic se nezmění!

Můj příjem se neustále zvyšujeProsperuji, kamkoli přijduJsme magnetem na peníze. Přitahuji k sobě prosperitu v každé podobě (1)

Plňte si své sny.

Pokud budete potřebovat pomoc s úpravou afirmací, neváhejte mě kontaktovat na FCB Máma v pohodě.

Krásný den všem

Marie

Baví mě být matkou veselou a plnou života. Která našla sama sebe a užívá si každý den. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>