Jak mi do cesty přišlo TianDe

received_10208976885818606

Na začátku tohoto roku jsem si sedla a těšila se na příjemný večer – relax, svíčky, vínečko. Vzala jsem si papír a začala sepisovat své sny, plány, co by se mi líbilo, na čem bych chtěla zapracovat. Po chvíli psaní jsem si musela vzít velkou A3 a na konec jsem po dvou hodinách měla popsané a pokreslené dvě A3. Opravdu jsem si to užila a bavila se, ale vše co jsem na papír napsala jsem myslela vážně s tím, že to dám.

Od té doby jsem udělala již několik kroků. O jednom bych vám nyní chtěla napsat. Velký odstavec na mých krásných A3 si zasloužilo místo, které patří mému zdraví a zdraví mé rodiny.

„Chtěla bych zapracovat na naší životosprávě a začít se věnovat svému tělu a ještě k tomu na té nejzdravější bázi co jen to půjde. Očistit své tělo. Zapracovat na svému věčně bolavému břichu a ramenu. Změnit své paty, které vypadají jako by mi bylo 90 let a spousta jiného“. 

To vše nejlépe bez docházení někam, z domova a bez lékařů.(Přiznám se, že kadeřníka navštěvuji jednou za rok a půl, na kosmetice jsem byla jednou před svatbou a to je již deset let. Pedikuru, tu jsem zkusila jednou, ale ani to na mé nohy nestačilo a přišlo mi to jako zbytečné vyhazování peněz).

Neuvěřitelné se stalo skutečností. V únoru, když jsme byli na horách na mě vyběhl titulek Tiande – „Fimra která vás bude hýčkat, pomůže vám a dodá vám sebevědomí“. WOU. Byla jsem v šoku. Okamžitě bez váhání, což u mě není zvykem, jsem napsala na kontakt pod titulkem.

Když jsem sledovala webové stránky a nějaké videa, zjistila jsem, že tady mají klíč snad ke všem mým problémům, byla jsem unešená. Bylinky, Čínská medicína :-).

Pak přišla, další zjištění, že když se správně zaregistruji u své kontaktní osoby, získám velkou slevu,dárečky, bonusy, spoustu informací o dané kosmetice a všech produktech a na konec bych si snad mohla i něco vydělat:-). To se mi opravdu moc líbilo.

Neváhala jsem a do Tiande jsem se zaregistroval. Jsem zaregistrovaná od 14.2., minulý týden 26.2. mi přišel první velký balíček a začalo velké testování. Změny jsou nad mé očekávání.

  • Například mé vlasy po jednom umytí mají lesk, sjednotila se mi barva a nejvíc mě šokovalo, že nejsou roztřepené a nepadají.
  • Krémy na obličej  – neuvěřitelné opravdu mám pocit, že víc už snad nemůže být.
  • Tiande Intimní hygiena, vložky o tom bude dlouhý samostatný článek o něčem podobném jsem ještě neslyšela.
  • Kartáčky, pasty bez flouru, antiperspirant bez hliníku a spousta jiných zázraků.
  • Spousta jiného :-)20180228_165418_resized

Myslím, že mám na mnoho měsíců co testovat, užívat si a hýčkat se. Opravdu mě to baví.

Pokud by jste chtěli neváhejte mě kontaktovat nejlépe přes zprávu na Facebooku Máma v pohodě

Moc se těším, ozvěte se:-)

Marie

Baví mě být matkou veselou a plnou života. Která našla sama sebe a užívá si každý den. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>